Mechanické invalidní vozíky

Mechanické invalidní vozíky využijí především tělesně postižení, senioři, nebo nemohoucí osoby k usnadnění pohybu uvnitř a venku. Vozíky jsou snadno ovladatelné, přenosné a obvykle skládací – lehce se vejdou do auta. Obsluha i uživatelé ocení různá vylepšení jako odklápěcí područky, podnožky, stupačky apod. Výhodou jsou také bezúdržbová bezdušová kola.

V životě může nastat situace, kdy se člověk stane závislým na invalidním vozíku. V takovém případě je třeba vědět, jaké invalidní vozíky jsou k mání. Invalidní vozík mechanický je pak vždy první volbou, přitom je možné vybírat z velkého výběru jednotlivých typů. Každý invalidní vozík cena je totiž odlišný. Na druhou stranu, můžete počítat s tím, že invalidní vozík skládací s vámi bude moci cestovat naprosto všude, a to díky kompaktním rozměrům.

Ať už se u nás rozhodnete koupit standardní, transportní, odlehčený nebo jakýkoliv další model, rádi vám pomůžeme s výběrem tak, aby mechanický vozík vyhovoval přesně vašim potřebám.

Potřebujete poradit s výběrem?

Přečtěte si obsáhlý návod, jak vybrat mechanický invalidní vozík nebo se podívejte do sekce Časté dotazy.

Pokud ani to nepomůže, můžete nás kdykoliv kontaktovat na bezplatném telefonním čísle +420 800 221 228, nebo emailem na [email protected].