Vozíky Pro Život

volejte zdarma +420 800 221 228

Dotace

Pomůžeme vám získat peníze na elektrické invalidní vozíky a skútry

Potřebujete pro sebe či své blízké elektrický invalidní vozík? Nebo vám na pořízení elektrického invalidního skútru chybí peníze? V problematice se orientujeme a dokážeme najít cestu, jak získat co nejvyšší příspěvek.

Zkoušíte se sami dostat k prostředkům, které by vám snížily náklady na koupi elektrického invalidního vozíku či skútru? Pokud se vám nedaří, vůbec se nedivíme. Vyznat se ve vyhláškách a vědět, kam se obrátit, je poměrně komplikované.

Proto jsme tu pro vás, abyste se nemuseli zbytečně trápit:

Máte nárok na dotaci k pořízení elektrického invalidního vozíku? Jak sepsat žádost o dotaci? Kam ji poslat? Na co si dát pozor…?

Všechny tyto a další otázky za vás vyřešíme a pomůžeme získat dotaci. Pokud nesplňujete podmínky pro udělení dotace, pokusíme se najít jinou cestu, například příspěvek od některého z nadačních fondů.

Na některé kompenzační prostředky, jako jsou elektrické invalidní skútry a další, pojišťovny bohužel nepřispívají. I s tím si však dokážeme poradit díky spolupráci s nadačními fondy.

Vzhledem k tomu, že se mnoha fondy spolupracujeme a udržujeme dobré vztahy, víme, kde se zeptat, jak vytvořit žádost a jak ji přivést ke zdárnému konci.

  1. Zavolejte nám na bezplatnou linku +420 800 221 228.
  2. Svěřte se nám s vaším problémem.
  3. Uděláme maximum pro kladné vyřešení.

Zapomeňte na nekvalitní, staré a nebezpečné vozíky a skútry od pochybných firem.

Získejte kvalitu evropských značek s výrazným příspěvkem.