T&L – Technology and Life

volejte zdarma +420 800 221 228

Značky

Značky prověřené západními trhy pro vaši bezpečnost a spokojenost

Prodáváme nejlepší značky, které jsou na našem trhu dostupné. Díky tomu se můžete spolehnout, že vás invalidní skútr, vozík nebo další naše produkty nenechají nikdy na holičkách.

Zaměřujeme se na kvalitu: Nenakupujeme skútry na čínských trzích jako mnoho našich konkurentů. Na startu podnikání jsme to sice zkusili, ale rázem jsme zjistili, že bychom vám nemohli nabídnout spolehlivost, bezpečnost a jistotu.

Proto dáváme přednost světovým značkám, které se těší oblibě na západních trzích a odpovídají nejvyšším bezpečnostním standardům a splňují maximální nároky:

Shoprider patří mezi světové výrobce elektrických invalidních skútrů pro seniory. Největší devizou firmy jsou inovace, které podporují svobodu pohybu a soběstačnost. Už v roce 1978 vyvinul svou vlastní technologii a jako první přišel s “T-rukojetí” pro skútry.

Lucemburská značka Shoprider má pro vás nejmodernější a velmi spolehlivé elektrické skútry a invalidní vozíky, které přesně vystihnou vaše potřeby. V našem e-shopu tak naleznete tříkolové a čtyřkolové skútry do města, do přírody i ty, které si poradí s nepříjemnými kopci.

Zobrazit produkty značky Shoprider

Společnost Electric Mobility se od roku 1984 drží filozofie, jejímž cílem je pomáhat lidem s pohybovým znevýhodněním. Vyrábí klasické invalidní vozíky a pomůcky pro rehabilitaci, ale významným podílem činnosti je produkce elektrických invalidních skútrů pod značkou Rascal.

Více jak 30 letá tradice vývoje a výroby znamená kvalitu a propracovaný design tříkolových a čtyřkokolých skútrů, elektrických i klasických invalidních vozíků, které najdete v našem e-shopu.

Zobrazit produkty značky Rascal

Moderní technologie, robustní konstrukce a spolehlivost. To jsou hlavní přednosti elektrických invalidních skútrů značky Afikim, která se na trhu pohybuje více než 35 let.

Společnost disponuje specializovaným vývojovým týmem, který se neustále zaměřuje na zdokonalování skútrů: Aby poskytovaly zážitky z jízdy spojené s vysokou bezpečností, pohodlím, jednoduchým ovládáním a nenáročným servisem. V našem sortimentu si vyberete ze tříkolových a čtyřkolových skútrů a zajímavého příslušenství.

Zobrazit produkty značky Afikim

Společnost DBS Leoch je jedním z předních britských specialistů na vývoj a výrobu baterií, které jsou nezbytným příslušenstvím elektrických vozíků a skútrů. Firma si zakládá na více než 100 leté tradici, která se opírá o kolektivní zkušenosti, s nimiž dodává výrobky do mnoha aplikací.

DBS Leoch je zástupcem amerického distributora špičkových lithium-iontových baterií RELiON Battery, které najdete v našem e-shopu.

Zobrazit produkty značky DBS Leoch

Společnost Excel Mobility je holandský výrobce a dodavatel pomůcek pro tělesně postižené. Firma nabízí širokou škálu invalidních vozíků, a to jak mechanických, tak elektrických. Dále nabízí několik typů invalidních skútrů, které jsou na špičce evropské produkce co do kvality i designu.

Excel Mobility se věnuje také pomůckám do domácnosti, do koupelen, kuchyní, na toaletu apod. Všechny výrobky splňují ty nejvyšší evropské standardy a veškerá produkce je v souladu s ISO13485 regulací.

Zobrazit produkty značky Excel Mobility

Výrobky společnosti fgForte patří mezi ty nejlepší v oblasti průmyslových baterií a  baterií pro další využití, v našem případě pro invalidní skútry a vozíky. Prvotřídní zázemí a vysoký stupeň odbornosti udělaly firmě jméno, které je synonymem kvality a životnosti.

Vysoká jakost všech baterií díky osvědčeným technologiím, vývoji a inovacím zaváděním do běžné praxe, znamená pro konečného uživatele spolehlivý a jistý provoz.

Zobrazit produkty značky fgForte

Krédem společnosti FreeRider je, že mobilita je klíčem k vitalitě, svobodě a důstojnosti. Proto vyrábí elektrické invalidní skútry, které se hodí do města, parku, na venkov, nebo na výlet v autě. Všude, kde si chtějí i tělesně znevýhodnění nebo senioři užívat radosti života.

Od založení v roce 1995 je společnost uznávána na všech kontinentech díky kvalitě, inovacím a prvotřídní podpoře prodeje. Velkým benefitem je pro zákazníky také dostupnost veškerých náhradních dílů.

Zobrazit produkty značky FreeRider

Společnost Motivation navrhuje odolné invalidní vozíky, které se snadno vypořádají s nerovným terénem, výmoly a venkovským prostředím. Hlavním záměrem a posláním výrobce je dostat vozíky do rozvojových zemí, kde mají lidé s pohybovým znevýhodněním omezené finanční prostředky.

Proto jsou invalidní vozíky Motivation nízkonákladové. Společnost navíc z prodeje financuje vozíky pro lidi z rozvojových zemí. Koupí pomůžete nejen sobě či svým blízkým, ale i dalším lidem.

Zobrazit produkty značky Motivation

Americká společnost RELiON vyrábí lithiové baterie od roku 2012. Za velmi krátkou dobu si udělala ve světě jedinečné jméno, protože technologie speciálních lithiových baterií zcela předčí klasické olověné a gelové akumulátory: RELiON baterie mají až desetinásobnou životnost.

Proto je RELiON značka budoucnosti, která umožňuje uživatelům elektrických vozíků a elektrických invalidních skútrů dosáhnout delšího dojezdu, větší životnosti, spolehlivosti a tedy více svobody.

Zobrazit produkty značky RELiON

Společnost Roma Medical byla založena v roce 1970. V současnosti je považována za jednoho z největších britských výrobců a dodavatelů produktů pro mobilitu a rehabilitaci, které jsou prostřednictvím široké sítě distributorů prodávány ve více než 25 zemích světa.

Mezi nejzajímavější produkty patří elektrické invalidní skútry, mechanické invalidní vozíky a řada dalšího vybavení, které pomáhá pohybově omezeným lidem vést běžný život.

Zobrazit produkty značky Roma Medical

Švýcarská společnost Vintage Mobility dokazuje, že i elektrické invalidní skútry můžou mít šmrnc. Spojení švýcarské techniky se schválením TÜV jako zdravotnického výrobku vznikl elektrický skútr, který nemá obdoby: Gatsby ve stylu legendárního modelu Ford T.

Nejen, že má Getsby parádní styl, ale také splňuje všechny normy a požadavky. Getsby je první vlaštovkou z celé rodiny historických skútrů. Vintage Mobility slibuje další modely. Máme se na co těšit.

Zobrazit produkty značky Vintage Mobility

Společnost Quadrix poskytuje od roku 2006 radost všem osobám se sníženou pohyblivostí, kteří milují hory, pole, louky, lesy… Zkrátka terén všeho druhu, kam by se s obyčejným invalidním skútrem nedostali.

Invalidní elektrické skútry Quadrix jsou terénní špičkou, která poskytuje zábavu, potěšení a nezávislost na základě inovací a kvality. Pokud se chcete dostat do míst, kam se lidé obyčejně dostávají pouze po svých, jsou terénní invalidní elektrické skútry Quadrix nejlepší volbou.

Elektrokoloběžky jsou trendem poslední doby. Ani čeští výrobci nezůstávají pozadu. Série elektrokoloběžek Crosco E-line je kompletně navržená, projektovaná a ručně vyráběná v České republice. Podléhá přísné kontrole kvality v celém procesu výroby.

Pořízením elektrokoloběžky Crosco získáte výhody motorky, která je však ekologická a nepotřebujete k ní řidičské oprávnění – světla, klakson, displej, uzamykatelný odkládací prostor pod sedlovkou. S nejvýkonnějšími motory dosáhnete rychlosti 40 km/h a na jedno nabití ujedete až 100 km. Prohlédněte si všechny modely elektrokoloběžek Crosco.

Představte si, že vše, co potřebujete naložit a převést, zvládne moderní a praktické elektrokolo. Značka Urban Arrow se vydala cestou inovace. Navrhuje a prodává městská, nákladní, pracovní a rodinná elektrokola .

Elektrokola Urban Arrow jsou robustní, odolná a zároveň snadno ovladatelná a obratná. I když se vaši potřeby mění (nejdřív chcete vozit děti na výlety, pak náklad), elektrokolo jim vyhoví. Elektrokola Urban Arrow jsou modulární, což vám umožňuje v průběhu času vybírat a měnit rámy. Značka klade důraz na ekologičnost a efektivní mobilitu: Čistě, bezpečně, stylově a rychle.

Společnost Prolife se specializuje na prodej široké škály zdravotních, rehabilitačních, evakuačních, pečovatelských pomůcek, potřeb a zařízení. I drobná pomůcka totiž dokáže pohybově znevýhodněným osobám změnit život k lepšímu.

Proto v naší nabídce najdete hlavně doplňky a příslušenství k invalidním vozíkům a skútrům, které pomáhají dělat život lepší, každý den: Podavače předmětů, tašky a úložné prostory, plachty, pokrývky, pláštěnky, fusaky apod. Prohlédněte si celou kategorii a vybírejte praktické příslušenství a doplňky.

Dánská společnost Webequ se specializuje na vývoj a výrobu funkčního kuchyňského náčiní v uživatelsky přívětivém a stylovém designu. Výrobky jsou určené pro běžné uživatele a pro osoby, které mají problémy s bolestmi zad, ramen, paží, rukou, nebo jsou jinak tělesně znevýhodněné.

Páteřním výrobkem jsou jedinečné kuchyňské nože, které při uchopení nabízejí stabilitu, kontrolu, rovnováhu a bezpečné používání. Sortiment značky Webequ zahrnuje další výrobky usnadňující práci v kuchyni, v koupelně, nebo na zahradě. Podívejte se, kde všude vám výrobky Webequ pomohou.